mobile
REKLAMA

Kolejne etapy prac przy pawilonie handlowym na Stogach

Trwają prace przy modernizacji budynku handlowego przy ul. Stryjewskiego. Rozstrzygnięto przetarg na wymianę stolarki okiennej. Ogłoszono także przetarg na wybudowanie drogi dojazdowej z chodnikiem i miejscami postojowymi. Przebudowany zostanie również zjazd z ul. Zimnej.

 

Informacja prasowa
TAGI
Kolejne etapy prac przy pawilonie handlowym na Stogach

W środę, 20 czerwca rozstrzygnięto przetarg na wymianę stolarki okiennej, w ciągu tygodnia podpisana zostanie z wykonawcą umowa. Za remont pawilonu przy ul. Stryjewskiego 23 odpowiadają Gdańskie Nieruchomości. Pod koniec czerwca ogłoszony zostanie przetarg na wymianę instalacji co i elektrycznej wraz z węzłem. Koszt remontu to około 2,5 mln zł. Prace potrwają do końca 2018 roku.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska ogłosiła przetarg na wybudowanie nowej drogi dojazdowej z chodnikiem i z miejscami postojowymi. W ramach inwestycji zostanie przebudowany zjazd z ul. Zimnej i powstanie nowy układ drogi dojazdowej do pawilonu, po którym poruszać będą mogli zarówno piesi jak i kierowcy.  Poza drogą wykonawca wybuduje kanalizację deszczową z wpustami, a także zajmie się przebudową urządzeń elektroenergetycznych.

Oferty w przetargu poznamy 5 lipca. Jeśli procedura przetargowa przebiegać będzie bez zakłóceń, realizacja inwestycji zakończy się do końca 2018 roku.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda