mobile

Kabarety i spektakle ze zniżką dla naszych Czytelników

Na październikowe spektakle z udziałem znanych polskich aktorów oraz program "Dzieła wybrane z dwudziestu lat" wyjątkowego muzycznego kabaretu Grupa MoCarta zapraszamy naszych Czytelników wspólnie z agencją 34art. Specjalne rabaty czekają na Państwa na hasło: Informator Pomorza.

Marek Nowak
TAGI
Kabarety i spektakle ze zniżką dla naszych Czytelników

Grupa MoCarta już od kilku sezonów obchodzi swe dwudzieste urodziny, nieustannie żartując z muzyki klasycznej. Urodzinowa trasa koncertowa trwa w najlepsze i najwidoczniej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów. W trakcie koncertu, który odbędzie się 21.10 na scenie teatralnej Domu Technika NOT, zobaczyć będzie można nagrania archiwalne z pierwszego występu kwartetu oraz najważniejsze i najlepsze utwory zespołu.

Kolejna z naszych propozycji to spektakl "Ludzie inteligentni"w reżyserii: Olafa Lubaszenko. Jest to komedia o związkach, rozstaniach, impasie i kreatywności w partnerstwie, która (ponoć) cechuje właśnie ludzi inteligentnych. 23.10. (poniedziałek) na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni zobaczymy Magdalenę Boczarską, Izabelę Kunę, Rafała Królikowskiego i Olafa Lubaszenko.

Współczesną komedię według scenariusza Doroty Truskolaskiej Alibert„Triathlon story”, będzie zaś można obejrzeć 29.10. (niedziela) ponownie na scenie teatralnej w Domu Technika NOT. W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu... W spektaklu występuje między innymi Bartłomiej Topa.

 

21.10. (sobota) 20-lecie Grupy MoCarta Scena Teatralna w Domu Technika NOT godz. 20:15

23.10. (poniedziałek) spektakl "Ludzie inteligentni", Teatr Muzyczny w Gdyni godz. 18:00 i 20:30

29.10. (niedziela) spektakl "Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza", Scena Teatralna w Domu Technika NOT godz. 16:00, 19:00

Zniżki i zamówienia biletów: 881 202 796 (Paweł) rabat na hasło: Informator Pomorza.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko