mobile
REKLAMA

Jasna Strona Nocy

Miasto Sopot ruszyło w ten weekend z nocną pomocą terapeutyczną „Sopot. Jasna Strona Nocy”. Zespół specjalistów psychoterapii uzależnień i psychologów będzie pełnił nocne mobilne dyżury interwencji kryzysowej.

Informacja prasowa
Jasna Strona Nocy

Osoby poszukujące pomocy bądź poszkodowane w wyniku nadużycia substancji psychoaktywnych otrzymają pierwszą pomoc, wsparcie i ewentualne szybkie terminy na oddziały detoksykacji. Wskazane również będą miejsca do długoterminowej psychoterapii. Dyżury pełnione będą w każdy wakacyjny weekend z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w godzinach 22.00-3.00. Projekt koordynowany i realizowany jest przez zespół doświadczonych terapeutów, psychologów, interwentów.

Oprócz dyżurów, prowadzonych na terenie Miasta, czynny będzie Nocny Punkt Konsultacyjny (przy Teatrze Atelier – pomieszczenie WOPR), w którym można będzie uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną, wsparcie, poradę, informację. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 506 564 879.

Akcja wsparta będzie warsztatami artystycznymi i relaksacyjnymi dla młodzieży oraz dorosłych dwa razy w miesiącu, które odbywać się będą w Parku Północnym oraz koncertami w Sopocie (Muszla koncertowa – Molo).

Źródło: Urząd Miasta Sopot

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda