mobile
REKLAMA

Informacja ZTM: Przebudowa skrzyżowań w Sopocie, zmiany w funkcjonowaniu nocnej linii N1

Przebudowa skrzyżowań w Sopocie, zmiany w funkcjonowaniu nocnej linii N1. W związku z przebudową skrzyżowań ulic: Wejherowskiej/Kraszewskiego oraz Wejherowskiej/Obodrzyców  w Sopocie nastąpią zmiany w funkcjonowaniu nocnej linii autobusowej N1.

ZTM Gdańsk
TAGI
Informacja ZTM: Przebudowa skrzyżowań w Sopocie, zmiany w funkcjonowaniu nocnej linii N1

Od nocy z piątku na sobotę, 03/04.08.2018 r., do odwołania, wszystkie kursy linii N1 wykonywane przez Sopot zostaną pomiędzy przystankami „Sopot Malczewskiego” [4009] a „Sopot Junaków” [4092] skierowane objazdem ulicami: … - Niepodległości – Wejherowską – Małopolską – Łużycką – Obodrzyców - … i dalej po stałej trasie.

Na trasie objazdowej obowiązywać będą dodatkowe 3 przystanki warunkowe: „Kraszewskiego” 02 n/ż przy ul. Wejherowskiej, „Kamienny Potok SKM” n/ż [9405] (tymczasowy) przy ul. Małopolskiej, „Łużycka” 03 n/ż przy ul. Łużyckiej.

Odjazdy z przystanku „Sopot Junaków” [4092] do Osowej będę realizowane jedną minutę później w odniesieniu do stałych rozkładów jazdy. Również godzina odjazdu ostatniego kursu N1 z przystanku „Osowa PKP” [161] w kierunku Oliwy zostanie opóźniona o jedną minutę, tj. z godz. 4:15 na 4:16.

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda