mobile
REKLAMA

III Festiwal Rodziny na stadionie Legii

W niedzielę 29 maja na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 odbył się III Festiwal Rodziny zorganizowany przez Fundację A.R.T. i Fundację Miejsce Kreatywne przy współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa oraz wsparciu Fundacji Legii.

III Festiwal Rodziny na stadionie Legii

Całodniowa impreza rodzinna obfitowała w szereg atrakcji dla całej rodziny. W programie znalazły się min. zajęcia samoobrony z Krav Maga Academy, zabawy z rugby prowadzone przez Warszawskie Syrenki, rodzinny trening fitness z Lidią Zamyłko, pokazy makijażu prowadzone przez Mary Kay, budowanie z klocków LEGO, eksperymenty i doświadczenia z Małym Inżynierem i wiele, wiele innych.

Podczas Festiwalu wolontariusze Fundacji A.R.T. oraz Fundacji Legii kwestowali na rzecz wyjazdów wakacyjnych i czasu wolnego dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych - podopiecznych obu Fundacji. Można też było oddać krew w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa a także zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych prowadzonej przez Fundację DKMS Polska.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko