mobile
REKLAMA

III Bieg Nadziei

Bieg Nadziei to sportowe wydarzenie organizowane przez Biegowych Wariatów ze wsparciem Hospicjum im. św. Wawrzyńca z Gdyni i Hospicjum im. św. Józefa z Sopotu, które ma na celu promocję zdrowego trybu życia, a także zwrócenie uwagi na potrzeby ruchów hospicyjnych oraz zachęcenie do wspierania pomorskich domów hospicyjnych.

Informacja prasowa
TAGI
III Bieg Nadziei

Bieg Nadziei ma charakter towarzyski i polega na wspólnym pokonaniu trasy w żółtych strojach symbolizujących żonkile - symbol nadziei i ruchu hospicyjnego. Trasa przebiegać będzie przez malownicze tereny Gdyni i Sopotu przy brzegu morza. Zawodnicy wystartują o godzinie 10:00 z Bulwaru Nadmorskiego w Gdyni biegnąc Kępą Redłowską, Parkiem w Kolibkowskim, Promenadą Królowej Marysieńki, Parkiem Północnym do Molo w Sopocie.

Po raz pierwszy w ramach Biegu Nadziei odbędzie się towarzyski marsz nordic walking. Tą samą trasą, w tym samym celu i z tą samą dawką pozytywnej energii.

Zapraszamy wszystkich sympatyków biegania i nordic walking do włączenia się w naszą akcję oraz do podzielenia się kilometrami z ludźmi, którzy są objęci opieką hospicyjną.

Zapisy za pomocą platformy elektronicznezapisy.pl ruszają 9 kwietnia o 9:00.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko