Gwardia punktuje w Gdańsku

W 23 kolejce Superligi mężczyzn, piłkarze ręczni Wybrzeża Gdańsk przegrali przed własną publicznością z Gwiardią Opole 24:33 (13:15).

TAGI

Chociaż wynik wskazuje na zdecydowaną dominację przyjezdnych w tym meczu, gdańszczanie przez większą część gry toczyli bardzo wyrównany bój z Gwardią. Niestety 11 minut przed końcem nagle coś się kompletnie zacięło w poczynaniach gospodarzy i zanotowali oni fatalną serię - przez 11 minut nie byli w stanie trafić do siatki rywali ani razu, tracąc w tym czasie 10 goli. Kapitalnie w bramce olsztynian spisywał się Adam Malcher, na którego szczypiorniści Wybrzeża nie mogli znaleźć recepty. Seria ta okazała się zabójcza dla naszych piłkarzy, którzy po przełamaniu złej passy, nie byli już w stanie w ciągu ostatnich kilku minut odwrócić wyniku.

Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 24:33 (13:15)

Wybrzeże Gdańsk: Chmieliński, Pieńczewski - Niewrzawa 8, Prymlewicz 4, Kondratiuk 3, Rogulski 3, Wróbel 2, Sulej 1, Kornecki 1, Abram 1, Podobas 1, Skwierawski

Gwardia Opole: Malcher, Zembrzycki - Mokrzki 6, Tarcijonas 5, Lemaniak 4, Zadura 4, Morawski 4, Łangowski 3, Siwak 3, Jankowski 3, Bąk 1, Adamski