mobile

gringo Bar

W zimne grudniowe dni, Gringo Bar Gdańsk rozgrzeje Cię, ciepłymi i pysznymi Burrito, Quesadilla oraz Nachos! Na hasło ,,GASTRO FAZA’’ 10% rabatu! Tylko do końca roku! Zamów telefonicznie na terenie Gdańska - 516 475 005

gringo Bar
TAGI
gringo Bar

Gringo Bar to koncept własny, o profilu tex-mex w fuzji z polskim podniebieniem, którego podstawą jest świeże i zdrowe jedzenie. Miejsce powstało głównie z myślą o stworzeniu przestrzeni do spotkań dla przyjaciół i znajomych twórcy – Macieja “Bilona” Bilki.

Bilon w kuchni czuje się doskonale, a większość dań to jego pomysły, które następnie dopracował razem z Szefem Kuchni Piotrem “Saperem” Sapożnikowem.

Jest to miejsce wolne od plastiku i nasycone pozytywną energią, gdzie w kuchni funkcjonuje kilka prostych zasad – używamy 100% sera cheddar, słodzimy cukrem z brzozy, solimy solą himalajską i nie lubimy GMO. Dania serwujemy w estetycznych, jednorazowych, ekologicznych opakowaniach, które nie mają wpływu na smak oraz kształt potraw.

Mimo szybkiej realizacji zamówień, specyfika naszych barów pozostaje slowfoodowa, a idea, którą się kierujemy, to przede wszystkim “Jestem tym, co jem”, dlatego gości karmimy tak, jak sami chcielibyśmy jeść.

Każdy lokal GRINGO charakteryzuje hip-hopowy pazur. W głośnikach można usłyszeć meksykański rap a obsługa przygotowuje dania w fullcapach. Jeśli chcesz zjeść pysznie i zdrowo a do tego poczuć ten wyjątkowy klimat - Wpadaj do Gringo!

MENU dostępne na stronie - www.gringobar.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda