mobile

Gokarty – najlepszy pomysł na weekendową zabawę

W ostatnim czasie gokarty zyskały wielu wielbicieli. Nie stało się to bez powodu. Ogromna ilość adrenaliny, która wydziela się podczas szybkiej jazdy, i dostępność tego sportu sprawiają, że gdy ktoś spróbuje swoich sił na torze raz, będzie chciał, jak najszybciej to doświadczenie powtórzyć.

Redakcja
Gokarty – najlepszy pomysł na weekendową zabawę

PitStop-Gdańsk jest zatem obowiązkowym punktem na mapie Trójmiasta. Stawiają na dobrą zabawę i edukację, na aktywność fizyczną oraz rywalizację w zdrowej i sympatycznej atmosferze. W ofercie dostępnych jest 16 nowoczesnych gokartów elektrycznych. Są one wyposażone w silniki o dużej mocy (do 16KM) i zapewniają każdemu, kto posiada żyłkę rajdowca, emocjonujący wyścig. Każdy pojazd posiada 6 stopni prędkości przyznawanych w zależności od posiadanej karty i poziomu umiejętności zawodników. Użytkowanie tego sprzętu może być przyjemniejsze ze względu na ograniczenie hałasu oraz spalin. Flota gokartów spalinowych przedstawia się równie imponująco: 24 gokarty Caroli Kart (model Stinger z silnikami Honda 270cc o mocy 9KM) oraz 4 gokarty RIMO (o mocy 13KM).

Ogromny teren został starannie zaprojektowany i wykorzystany do ostatniego centymetra. „Projektując to miejsce, byliśmy nastawieni na kompleksowość usług, na zbudowanie przestrzeni do zabawy dla całych rodzin, przyjaciół, firm i każdego, kto chce aktywnie spędzać swój wolny czas” - mówi Paulina Drozdowicz, Event Manager PitStop-Gdańsk. Tor posiada 6800 m² powierzchni, 600 m długości, a jego średnia szerokość wynosi 8 metrów, co pozwala na jednoczesną jazdę nawet 16 gokartów.

Nie tylko dorośli będą zachwyceni wizytą w PitStop-Gdańsk. Trampoliny należą do atrakcji przeznaczonych dla wszystkich – bez względu na wiek. Z toru do nauki dla najmłodszych mogą korzystać niespełna trzyletnie dzieci. Istnieje również możliwość przejazdu gokartami tandemowymi. Już niedługo powstanie też nowa strefa dla naszych milusińskich – Play Ground Arena. W tym miejscu rodzice będą mogli pozostawić swoje pociechy pod okiem wykwalifikowanej obsługi.

PitStop-Gdańsk gwarantuje swoim klientom niesamowite przeżycia. Kolejka Tyrolska nad Stadionem Energa Gdańsk na pewno takie zapewni. Przejazd długą na 200 metrów stalową liną, która jest zawieszona 30 metrów nad murawą, pozwala spojrzeć na stadion z zupełnie innej perspektywy.

Oprócz tego na gości czeka największa w Polsce arena paintballa elektronicznego – 750 m² postapokaliptycznego labiryntu pełnego tworzących niezwykły klimat artefaktów, wśród których warto wymienić: rozbite auto terenowe, czołg, wieże i antresole, szpital oraz kostnicę. W jednej sesji może uczestniczyć do 14 osób. Każda z nich otrzymuje kamizelkę wyposażoną w 4 czujniki elektroniczne i laserową broń. Gracze sami wyznaczają sobie cele i planują akcję. Zapraszamy!

PITSTOP-GDAŃSK

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

80-560 Gdańsk

Rezerwacje

Outdoor: 731-38-38-38

Fun Arena: 733-870-870

Facebook

facebook.com/pitstopgdansk

Instagram

instagram.com/pitstopgdansk

E-mail

recepcja@pitstop-gdansk.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda