mobile

Gdzie zrobić event pracowniczy?

Sezon urlopowy powoli się kończy. Nie jest to niestety powód do szczęścia. Ale czy powrót do pracy musi być równoznaczny z wszystkim, co najgorsze? Absolutnie nie! Zacznijmy od stworzenia w firmie dobrej atmosfery – tylko wtedy pojawi się energia, chęć i dobre pomysły. Czyli: zacznijmy od integracji!

Katarzyna Kubicka
Gdzie zrobić event pracowniczy?

Pit stop to angielskie określenie momentu, w którym pojazdy biorące udział w wyścigu samochodowym zatrzymują się, aby przez chwilę zajęła się nim obsługa techniczna. Opuszczając pit stop, wyścigówki są w dużo lepszym stanie niż wtedy, gdy do niego wjeżdżały. Można powiedzieć, że dokładnie na takiej samej zasadzie działa PitStop w Gdańsku – w pracy pędzimy, a wszystko jest na wczoraj, warto więc pamiętać o tym, że czasami trzeba przystopować. Wtedy odkrywcze pomysły same przyjdą nam do głowy.

PitStop to idealne miejsce na zorganizowanie spotkania integracyjnego, eventu pracowniczego, uroczystości okolicznościowej lub po prostu spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi – w każdej sytuacji po prostu rozerwiemy się i podładujemy akumulatory. Opuścimy PitStop w dużo lepszym stanie!

Na tym obiekcie odbyło się ponad 300 imprez i firmowych wyścigów gokartami. To łącznie kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów i ponad 3 tysiące fanów na Facebooku. W PitStop stawiają na dobrą zabawę, na aktywność fizyczną oraz rywalizację w zdrowej i sympatycznej atmosferze. W ofercie dostępnych jest 16 nowoczesnych gokartów elektrycznych. Są one wyposażone w silniki o dużej mocy (do 16KM) i zapewniają każdemu, kto posiada żyłkę rajdowca, wiele emocji.

Na gości czeka też największa w Polsce arena paintballa elektronicznego – 750 m² postapokaliptycznego labiryntu pełnego tworzących niezwykły klimat artefaktów, wśród których warto wymienić: rozbite auto terenowe, czołg, wieże i antresole, szpital oraz kostnicę. W jednej sesji może uczestniczyć do 14 osób. Każda z nich otrzymuje kamizelkę wyposażoną w 4 czujniki elektroniczne i laserową broń. Gracze sami wyznaczają sobie cele i planują akcję. Czy to nie brzmi jak idealne rozwiązanie na zintegrowanie pracowników?

A może zespół połączonych trampolin o powierzchni ponad 500 m²? Podział na dwie strefy pozwala na organizację w jednym czasie zarówno gier zespołowych do 16 osób, jak i na naukę skoków akrobatycznych. Który pracownik nie chciałby zobaczyć swojego pracodawcy na trampolinie? Dwa baseny z gąbkami i pneumatyczna poduszka do skoków pozwalają na naukę salt i akrobacji. Podczas imprez firmowych zapewniona jest opieka profesjonalnych trenerów.

Jeśli szukamy cichej i spokojnej przestrzeni – PitStop również ją nam zapewnia. Na potrzeby spotkań prywatnych stworzona została strefa oddzielona od pozostałych atrakcji. Znajdziemy tam dodatkowe nagłośnienie, plazmę 55", wygodne sofy, 20 miejsc siedzących. Można tam zrobić prezentację, jak i przyjęcie kawalerskie czy urodzinowe.

Na terenie znajdują się też dwa turniejowe stoły do piłkarzyków klubowych, stanowisko do cymbergaja, dwa stanowiska do gry w rzutki oraz do wirtualnych zawodów Xbox360 Kinnect, mnóstwo gier planszowych i zręcznościowych.

PitStop-Gdańsk gwarantuje swoim klientom niesamowite przeżycia. Kolejka Tyrolska nad Stadionem Energa Gdańsk na pewno takie zapewni. Przejazd długą na 200 metrów stalową liną, która jest zawieszona 30 metrów nad murawą, pozwala spojrzeć na stadion z zupełnie innej perspektywy.

Z użyciem toru mobilnego PitStop obsługiwał największe wyścigowe eventy firmowe w różnych częściach Polski. Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca, które da wam gwarancję udanej zabawy nawet w czasie niepogody, trafiliście pod dobry adres! Na powietrzu, pod dachem, w Gdańsku czy w jakimkolwiek innym miejscu w Polsce – PitStop zorganizuje wam przyjęcie marzeń.

PITSTOP-GDAŃSK

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

80-560 Gdańsk

Rezerwacje

Outdoor: 731-38-38-38

Fun Arena: 733-870-870

Facebook

facebook.com/pitstopgdansk

Instagram

instagram.com/pitstopgdansk

E-mail

manager@pitstop-gdansk.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda