mobile

Gdynia ponownie planszą do gry

Pierwsza edycja gry miejskiej „Spotkajmy się w Gdyni” była strzałem w dziesiątkę. Zachęcona sukcesem Gdyńska Rada Turystyczna organizuje drugą skierowaną do przedsiębiorców grę. W ten sposób promować będzie turystyczną markę Gdyni, jej atrakcje, organizacyjne umiejętności turystycznej kadry i gościnność mieszkańców.

Informacja prasowa/ fot. pixabay
TAGI
Gdynia ponownie planszą do gry

Gra jest nowoczesną, innowacyjną formą promocji przygotowaną z użyciem najnowszych technologii, a jej scenariusz zakłada pokazanie miasta z morza i z lądu. Poprowadzona przez centrum Gdyni rywalizacja drużyn obejmie wybrane obiekty z ofertą usług konferencyjnych, biznesowych, eventowych tzw. MICE oraz organizatorów czasu wolnego.

W grze weźmie udział kilka czteroosobowych drużyn, a skład każdej drużyny to jedna firma. Rozemocjonowani i podekscytowani uczestnicy wspólnie będą rozwiązywać zadania, odwiedzając partnerów wydarzenia, jednocześnie starając się pokonać zwycięzców poprzedniej edycji drużynę trójmiasto.pl. Jednym słowem dobra zabawa przez cały dzień gwarantowana!

- Spotykamy się 7 października na grze miejskiej „Spotkajmy się w Gdyni" skierowanej do przedsiębiorców. Projekt ten realizujemy po raz drugi, ponieważ odbiór naszego przedsięwzięcia był bardzo dobry, a zaangażowanie zarówno uczestników jak i organizatorów bardzo duże. W grze uczestniczą przedsiębiorcy z całego Trójmiasta, czteroosobowe grupy, które się do nas zwróciły. Jej przebieg będzie bardzo podobny do poprzedniej edycji, ale będą zaangażowane również inne podmioty. Myślę, że będzie jeszcze ciekawiej niż poprzednim razem – mówi Katarzyna Mysiak z Referatu Promocji i PR Urzędu Miasta Gdyni.

- Przede wszystkim zmienią się firmy uczestniczące w grze. Staramy się, aby jej zarys był taki sam, czyli żeby chodziło o dobrą zabawę, a przede wszystkim poznanie branży MICE w Gdyni – mówi Artur Miszewicz z IF Events, pomysłodawcy gry.

Pomysłodawcą gry jest firma IF Events, a współorganizatorami członkowie Gdyńskiej Rady Turystycznej i Partnerzy.
 
Bezpośredni partnerzy w grze ze strony GRTiP to: Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej, hotele: Quadrille Hotel & Spa, Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, Mercury Gdynia Centrum, Różany Gaj, Nadmorski, Antares, muzea: Marynarki Wojennej, Miasta Gdyni, Dar Pomorza, restauracje: Browar Port Gdynia, Pokład oraz firmy: Riby.pl, Dragon i Teatr Muzyczny,
 
Firmy uczestniczące w grze: trójmiasto.pl, Allcom, SEOgrup, Politeknik, Agencja Rozwoju Pomorza, Interplastic.
 
Termin gry: 7 października 2019 r.
Miejsce spotkania: Quadrille Hotel & Spa.
Start: godz. 11.00 - przywitanie uczestników.
Pierwszy etap rywalizacji: przejazd trolejbusem na skwer Kościuszki, rejs statkiem Dragon, odprawa drużyn przed zasadniczą częścią gry.
Zakończenie: godz. 17.00 – hotel Antares, podsumowanie gry i „after party”.

 

Źródło: gdynia.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda