mobile
REKLAMA

Gdynia Design Days

Mamy dla Was wspaniałą nowinę! Zapraszamy na wyjątkową edycję Bakalii, łączymy siły z Gdynia Design Days i podczas weekendu 7-8 lipca zagościmy w modernistycznym budynku Cechu Rzemiosła w Gdyni.

Informacja prasowa
TAGI
Gdynia Design Days

Zapełnimy go na dwa dni najlepszymi markami tworzącymi design, modę, akcesoria i wszystkim, co piękne. Znajdzie się też miejsce na odpoczynek na leżakach, warsztaty i inne niespodzianki. Szczegóły już niedługo.

WYDARZENIA DODATKOWE:
7 lipca | 12.00 - 16.00
Warsztaty Robimy Makatki Gdynia Design Days <3 Bakalie
Praca z krosnem daje nieograniczone możliwości tworzenia, łączenia wzorów, faktur i kolorów. Na warsztatach zostanie przekazana niezbędna wiedza do samodzielnego tworzenia ozdobnych kilimów, dywaników itp. Do domu wrócisz z własnoręcznie wykonaną tkaniną i energią do realizowania kolejnych projektów

8 lipca | 12.00 - 14.00
Tworzenie kosmetyków naturalnych z Joule GDD <3 Bakalie
JOULE_ekosmetyki zaprasza na dwugodzinne spotkanie w ramach Gdynia Design Days ♥ Bakalie, na którym sami przekonacie się jak proste i przyjemne potrafi być tworzenie własnych kosmetyków. Używając artykułów spożywczych stworzymy wspólnie zdrowe i ekologiczne peelingi zróżnicowane według waszych potrzeb.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda