mobile
REKLAMA

Gdańskie propozycje na Walentynki

Jak co roku z okazji święta zakochanych w Gdańsku przygotowano specjalne wydarzenia, dzięki którym ten dzień będzie można spędzić w wyjątkowy sposób.

Informacja prasowa
TAGI
Gdańskie propozycje na Walentynki

Przejazdy walentynkowym zabytkowym tramwajem

Już tradycyjnie z okazji święta zakochanych spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje zaprasza na przejażdżkę zabytkowym tramwajem walentynkowym. Zakochani, ale także ci, którzy szukają swojej drugiej połówki, mogą bezpłatnie skorzystać z przejażdżki historyczną N-ką. Na pokładzie dla wszystkich gorące niespodzianki. Czerwona N-ka ozdobiona dziesiątkami serduszek 14 lutego kursować będzie na trasie Strzyża – Siedlce - Zaspa od godz. 15.00 do 20.30. Rozkład jazdy dostępny na stronie gait.pl.

Zabookowani – wyjątkowy wieczór walentynkowy dla wszystkich zaczytanych

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku zaprasza wszystkich ZABOOKOWANYCH - zakochanych w książkach - do udziału w tajemniczej zabawie walentynkowej! 14 lutego zorganizuje wyjątkową grę miejską, w której mogą wziąć udział zarówno single jak i pary. Warunkiem udziału w tym niecodziennym wydarzeniu jest zabranie ze sobą książki, w której jesteście bezgranicznie zakochani.

Wydarzenie składać się będzie z dwóch części:

Gra miejska oparta na grywalizacji - o godz. 17:30 w naszych mediach społecznościowych (facebook i instagram) opublikujemy wskazówki do miejsc w Gdańsku Śródmieście, do których musicie dotrzeć z książką w ręku. Tylko dzięki temu otrzymacie pierwsze zadanie, po wykonaniu którego dostaniecie wskazówki do drugiego etapu zabawy.

Zabookowani są wśród nas czyli wieczór walentynkowy. Około godz. 19:00 spotkamy się w tajemniczym miejscu, do którego trafi wyłącznie 30 najszybszych i najbardziej zdeterminowanych uczestników naszej walentynkowej gry miejskiej. Wieczór ten będzie pełen niespodzianek i atrakcji dla zakochanych w książkach.

Jeśli macie ochotę spędzić ten walentynkowy wieczór w nietypowy i niebanalny sposób, to koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia (https://www.facebook.com/events/575597669440881/)

Pokażmy jak wielu ZABOOKOWANYCH jest wśród nas! Dla najbardziej zaczytanych uczestników gry przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko