mobile
REKLAMA

Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna

Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna to propozycja na wspólną aktywizację ruchową dzieci, młodzieży i dorosłych. Rywalizacja odbędzie się pomiędzy zespołami rodzinnymi oraz indywidualnie, w różnych grupach wiekowych. Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na Kompleks Sportowy Grunwaldzka 244 w niedzielę 20 maja w godzinach od 10.00 do 16.00.

Informacja prasowa
TAGI
Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna

Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna będzie obejmowała różne dyscypliny i konkurencje, w których uczestnicy będą gromadzić punkty, wykonując zadania przy 10 stanowiskach: bieg na 20 m przez mini płotki, skok w dal, rzut do celu, strzał piłką nożną do bramki, kręcioł ze strzałem na bramkę, rzut piłką rugby do celu, kop piłką rugby na słupy, siatkówka plażowa, wioślarstwo na ergometrach, krzyżówka terenowa.

Rywalizacja przebiegać będzie pomiędzy zespołami rodzinnymi oraz indywidualnie w grupach wiekowych: do 6 lat, 7-9 lat, 10-13 lat, 14-16 lat, 17-100 lat. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Organizatorzy szykują również specjalny blok programu "Aktywuj się w Gdańsku". Na godzinę 11:00 zaplanowane są zajęcia pokazowe Zumby, natomiast o godz. 11:30 będzie można skorzystać z porad trenerów prowadzących zajęcia biegowe.

W programie imprezy przygotowanej przez Gdański Ośrodek Sportu znajdą się ponadto m.in. stoiska tematyczne Gdańskiego Ośrodka Sportu, Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego, IX Liceum Ogólnokształcącego oraz Plażowe przedszkole Kąpielisk Morskich w Gdańsku z licznymi animacjami i zabawami dla dzieci.

Aby wziąć udział w zawodach wymagana jest rejestracja elektroniczna na stronie  https://elektronicznezapisy.pl/event/2838/strona.html. Dodatkowo będzie można zgłosić się do zawodów w dniu imprezy. Sam udział w imprezie jest bezpłatny.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda