mobile
REKLAMA

Galeria Madison świętuje 14-ste urodziny

Listopad to czas urodzin Galerii Madison – w tym roku mija 14 lat od otwarcia pierwszego śródmiejskiego Centrum na terenie Trójmiasta. Z tej okazji Galeria przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest 7 000 zł na zakupy. Dodatkowo do zdobycia jest 1000 biletów do Multikina.

Redakcja
TAGI
Galeria Madison świętuje 14-ste urodziny

Aby podziękować klientom za wspólne 14 lat, Galeria przygotowała urodzinowe prezenty: 1000 biletów na wybrany seans kinowy w Multikinie oraz kartę zakupową VISA o wartości 7000 zł na roczne zakupy w sklepach galerii Madison. Aby odebrać prezent gwarantowany – podwójne zaproszenie do kina - wystarczy zrobić w listopadzie zakupy na łączną sumę 400 zł (paragony w różnych punktów handlowych i usługowych sumują się) i zgłosić się po odbiór biletów na specjalne stoisko urodzinowe w dniach: 10-12, 18-19 i 25-26 listopada. Dodatkowo każdy klient, który odbierze bilety, będzie miał szansę wygrać urodzinową nagrodę główną tj. kartę zakupową VISA o wartości 7 000 zł. Aby wziąć udział w zabawie konkursowej o nagrodę główną, uczestnik promocji będzie musiał oszacować wagę cyfry 14, ustawionej przy wejściu głównym i wpisać ją na specjalnym kuponie konkursowym dostępnym u obsługi stoiska urodzinowego. Uczestnik, który oszacuje wagę z największą dokładnością, zdobędzie nagrodę główną. Nagroda zostanie przyznana w dniu urodzin, 26 listopada, po oficjalnym ważeniu cyfry 14, o godzinie 19:30.


Tego samego dnia rozdawane będą też nagrody w konkursie „Miejski chillout – kocham tu być!” – rower miejski dla zwycięzcy, tablet marki Samsung za zajęcie drugiego miejsca, a miejsca od trzeciego do siódmego zostaną nagrodzone kartami zakupowymi VISA o wartości 100 zł każda.


Tuż przed oficjalnym dniem urodzin pojawi się jeszcze jedna wyjątkowa okazja na zrobienie promocyjnych zakupów i zdobycie biletów do kina. 24 listopada będzie miał miejsce tzw. czarny piątek (Black Friday) – tradycyjny dzień rabatów obchodzony na całym świecie. W sklepach Galerii Madison również nie zabraknie specjalnych ofert.
Galeria Madison zaprasza do wspólnego świętowania!

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda