mobile
REKLAMA

Forum Gdańsk po raz koleny wyróżnione!

Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych (ICSC) ogłosiła zwycięzców i wyróżnionych w konkursie European Shopping Center 2019. Forum Gdańsk otrzymało wyróżnienie w kategorii nowa inwestycja. Nagrody i wyróżnienia przyznawane przez ICSC, uznawane są za najbardziej prestiżowe w branży europejskich nieruchomości handlowych.

Forum Gdańsk/Fot.informaja prasowa
TAGI
Forum Gdańsk po raz koleny wyróżnione!

- To wyróżnienie jest dla nas zaszczytem. Konkurencja była duża, a wymagania merytoryczne jeszcze większe – informuje Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk. - Przejście przez całą procedurę bez uwag to już jest zwycięstwo – podsumowuje Gibney. I dodaje: - Cieszę się, że jury doceniło także naszą strategię zarządzania, wzmocnioną poprzez współpracę z ludźmi o różnych stylach myślenia, wywodzących się z różnych kultur i środowisk.

Budowanie społeczności
Nieruchomości komercyjne oferują więcej niż tylko zyski finansowe - są miejscem, gdzie można spędzać czas po pracy, spotykać się z przyjaciółmi lub spędzać czas wspólnie i aktywnie z rodziną. Wzbogacają tkankę miejską, społeczną, którą świat nazywa domem. Forum Gdańsk wpisuje się w tę filozofię.

- Od początku istnienia podkreślamy, że Forum Gdańsk jest czymś więcej niż centrum handlowe. Staramy się łączyć sprawy przyjemne z pożytecznymi, dbając o komfort i czas klientów. Nasze działania przeplatamy ciekawymi wydarzeniami, sztuką, modą, smacznym jedzeniem, rozrywką i odpoczynkiem. Zapraszamy do współpracy gdańszczan i nie tylko. Zależy nam by każda osoba przychodząca do Forum pozostawiła swój ślad w tej części Gdańska – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk.

International Council of Shopping Centers (ICSC)
ICSC jest organizacją międzynarodową, zrzeszającą ponad 70 tysięcy członków z branży retail (obejmującej centra handlowe) w ponad stu krajach. Odgrywa ona istotną rolę w budowaniu świadomości konsumenckiej, obywatelskiej i gospodarczej narodów. Kreuje politykę handlu detalicznego łącząc kompetencje oraz wymianę dobrych praktyk.

 

ICSC powstało w 1957 roku w Chicago.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda