mobile
REKLAMA

Dopelord, Spaceslug, Weedpecker, Major Kong 23.02 Gdynia

Skala Richtera może tego nie zmieścić. Dopelord, Spaceslug, Weedpecker, Major Kong, czyli absolutna śmietanka polskiego, a tym samym europejskiego i światowego stonera, doomu i pokrewnych, na jednej scenie.

informacja prasowa
TAGI
Dopelord, Spaceslug, Weedpecker, Major Kong 23.02 Gdynia

Razem. Jeden po drugim. Liga Mistrzów stoner-doomu. A wszystko to z okazji premiery splita, na który złożyły się numery tych właśnie czterech wyjątkowych kapel (będzie do nabycia na miejscu!).

23 lutego, sobota. Klub Ucho, Gdynia.

Dopelord - absolutna ekstraklasa gatunku. Czciciele wolnych temp, decybeli i dymu. Przywiozą ze sobą sabat. Niestrudzenie głoszą swoje elektryczne nauki w całej Europie. Na koncie setki koncertów wszędzie.

https://dopelord.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Dopelord666/

Spaceslug - absolutna ekstraklasa gatunku. Czciciele kosmicznych szlugów, podróży orbitalnych i alternatywnych wymiarów. Przywiozą ze sobą bilety na wycieczkę poza wszystko, co znasz. Są uznawani za the next big thing from Poland. Słusznie.

https://spaceslug.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/spaceslugband/

Weedpecker - absolutna ekstraklasa gatunku. Czciciele dźwiękowych faktur, relaksu i psychodelii rodem z lat 60-tych. Przywiozą ze sobą wspomnienia z Woodstock 69' i pełną paletę kolorów. Zachwyca się nimi każdy, kto się z nimi zetknął.

https://weedpecker.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Weedpecker-349871488424872/

Major Kong - absolutna ekstraklasa gatunku. Czciciele science-fiction, Stanisława Lema i rakiet kosmicznych. Przywiozą ze sobą przyszłość (będzie ciężka). Bezsprzecznie jedna z najlepszych instrumentalnych ekip, jakie chodzą czasami po naszej planecie. Kto słyszał, ten wie.

https://majorkong.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/majorkong666/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda