mobile
REKLAMA

Depeche Mode na Ergo Arenie!

Depeche Mode jest jednym z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej. Formacja kontynuuje światową trasę koncertową Global Spirit Tour, która promuje ich ostatni album „Spirit”. Zespół wystąpi na Ergo Arenie już 11 lutego!

Aleksandra Żarkiewicz
TAGI
Depeche Mode na Ergo Arenie!

Mają na koncie ponad sto milionów sprzedanych płyt, koncerty zagrane dla ponad trzydziestu milionów fanów na całym świecie. Depeche Mode w składzie Dave Gahan, Martin Gore oraz Andy Fletcher nie osiada na laurach, wciąż jest inspiracją dla wielu artystów, a krytycy nazywają ich „wciąż płonącym ogniem”. Trasa koncertowa Global Spirit Tour kontynuuje historię muzycznych innowacji i ciągle zdobywa pozytywne opinie ze strony fanów, jak i recenzentów.

Global Spirit Tour promuje czternasty już album studyjny formacji, który został wydany 17 marca 2017 roku, zaś trasa koncertowa rozpoczęła się 5 maja. Płyta zadebiutowała w piętnastu krajach na listach Top 10, a w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii znalazła się nawet w pierwszej piątce. Krążek uzyskał bardzo dobre recenzje ze strony krytków muzycznych.

Podczas pierwszej części trasy koncertowej Depche Mode wystąpili dla ponad półtora miliona fanów, aż w 32 miastach w 21 krajach Europy. Po zaplanowanych na wakacje koncertach w Europie, Global Spirit Tour zawitał w obu Amerykach, aby zimą powrócić do Europy. Druga część trasy w tej części świata rozpoczęła się w listopadzie czterema koncertami w Wielkiej Brytanii.

Trasa koncertowa Global Spirit Tour jest już osiemnastą trasą zespołu Depeche Mode i pierwszą od trzech lat. Podczas tournee formacja kontynuuje akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, zbierając fundusze na Charity: Water oraz zwiększając świadomość istoty jej myśli- zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

Depeche Mode wystąpi już 11 lutego na Ergo Arenie o godzinie 20! Bilety w przedziale cenowym 249- 449 złotych można zakupić na stronie LiveNation.pl oraz we wszystkich oddziałach Empik. Ponadto zespół wystąpi również podczas największego festiwalu muzycznego w Polsce, już 4 lipca na Openerze!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko