mobile

Champagne tasting w Gdańsku

Degustacja wyjątkowych szampanów z selekcji Terroiryści Piotrka Pietrasa. Grower champagne na początek wyjątkowego cyklu spotkań w nowym salonie Wine Taste w Gdańsku.

Informacja prasowa
TAGI degustacja
Champagne tasting w Gdańsku

Miejsce dla miłośników wina Wine Taste by Kamecki znajdziecie już w dwóch miastach w Polsce – w znanym i cenionym już showroomie w Warszawie przy ulicy Twardej 4 i w Gdańsku przy Edwarda Stachury 6. Powiedzieć, że Wine Taste by Kamecki to sklep z winem to powiedzieć za mało. Zawsze możecie się tu zatrzymać na kieliszek wina, porozmawiać ze specjalistami, nawet popracować przez chwilę niczym w stylowym coworkingu. To także wyjątkowe miejsce, gdzie dla klientów organizowane są indywidualne degustacje, kolacje i spotkania.

Warto zajrzeć – oba sklepy proponują pełen wybór win i szampanów, z największą w Polsce kolekcją win z Bordeaux. Obsługa concierge spełnia wszystkie oczekiwania miłośników wina – od sprowadzania butelek na życzenie, aż po doradztwo w zakresie inwestycji w wino. Degustacja Wine Taste by Kamecki w gdańskim Garnizonie.

I oto jest okazja do niesamowitego wydarzenia! Już 17 czerwca o 18.30 będziecie mogli degustować szampany z selekcji Terroiryści Piotrka Pietrasa, tak zwanych grower champagne. Indywidualne, fermentowane na dzikich drożdżach, nisko siarkowane, oddające charakter terroir i użytych odmian – to prawdziwa gratka dla miłośników dobrego szampana. Gościem specjalnym wydarzenia będzie sam Piotr Pietras, założyciel konceptu i znany sommelier. Bilety kosztują 99 zł. 

Wine Taste na platformie Voice House
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o winie i branży winiarskiej – zapraszamy do podcastów, które prowadzi Piotr Kamecki i jego Zespół. Dostępne są na platformie Voice House jako WineCast to prawdziwa skarbnica wiedzy. Piotr Kamecki to jeden z najbardziej utytułowanych sommelierów w Polsce, współwłaściciel i prezes zarządu Wine Taste by Kamecki, partner w firmie Winkolekcja, dystrybutor Riedel – The Wine Glass Company. I w końcu pierwszy Polak na stanowisku wiceprezydenta Międzynarodowego Stowarzyszenia Sommelierów – ASI – Association de la Sommellerie Internationale odpowiedzialny z Europę.

Fot. mat. pras.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda