mobile

Centrum Edukacji Metamorfoza zaprasza na szkolenie

Nie wiesz, jak malować się do pracy i wielkie wyjścia? Chciałabyś skutecznie ukryć mankamenty skóry? Interesują cię nowinki w makijażu? Skorzystaj z profesjonalnego kursu wizażu i stylizacji, którego organizatorem jest Centrum Edukacji Metamorfoza.

Redakcja
Centrum Edukacji Metamorfoza zaprasza na szkolenie

Kurs prowadzony jest od podstaw - mogą wziąć w nim udział zarówno osoby początkujące, jak i wizażystki pragnące udoskonalić swe umiejętności. Szkolenie trwa trzy miesiące i obejmuje aż 80 godzin zajęć. Obszerny program gwarantuje zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu makijażu, stylizacji i charakteryzacji.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. o pracy wizażysty, akcesoriach do malowania i wyposażeniu kufra. Poznają sekrety tworzenia makijażów: dziennego, make up no make up, biznesowego,wieczorowego w wersji matowej i błyszczącej, smoky eyes, ślubnego, dla 20-latki, 30-latki, 40-latki i kobiety dojrzałej, artystycznego, scenicznego oraz fotograficznego. Poznają podstawy charakteryzacji, np. odmładzanie, postarzanie, malowanie ran oraz tajniki charakteryzacji telewizyjnej, reklamowej i filmowej. Wykładowcy omówią także zagadnienia, takie jak: techniki banan i body paintingu.

Na szkoleniu wszyscy kursanci otrzymają własny zestaw pędzli do makijażu, certyfikat ukończenia szkoły w języku polskim i angielskim. Organizatorzy oferują również profesjonalną sesję zdjęciową.

Centrum Edukacji Metamorfoza na tle innych szkół wyróżnia: wykwalifikowana kadra, kameralne grupy, bogato wyposażona pracownia wizażu, atrakcyjne ceny, imienne certyfikaty i skrypty ze szkoleń dla każdej kursantki. Na miejscu zapewniony jest także słodki poczęstunek. Ponadto wszystkie Panie mogą liczyć na zniżkę 10% na kolejny kurs.

Cena kursu została objęta specjalną promocją - jego koszt to 1890 zł. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej centrum: www.metamorfoza.edu.pl lub na Facebooku.

Adres Centrum Edukacji Metamorfoza: ul. Wały Piastowskie 1, Gdańsk. Kontakt: sekretariat@metamorfoza.edu.pl, tel: 518 201 322

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko