mobile
REKLAMA

Castorama z TrafiCargo w największych miastach w Polsce!

Castorama to pierwsza sieć sklepów oferująca w jednym miejscu asortyment do budowy, remontu i urządzania domów w Polsce, udostępniająca dostawczą usługę carsharingową we wszystkich miastach, w których działa Traficar. Od teraz z wynajmu aut TrafiCargo (Renault Kangoo Van) mogą korzystać klienci marketów aż w 9 lokalizacjach.

informacja prasowa/Barbara Krastiłow/media.traficar.pl
TAGI
Castorama z TrafiCargo w największych miastach w Polsce!

W ramach współpracy flota aut dostawczych TrafiCargo oddanych do dyspozycji klientów Castoramy wzrosła aż do 24 pojazdów. Od teraz dostępne są one w dwóch lokalizacjach w Warszawie, przy ul. Popularnej (4 auta) i Głębockiej (3 auta) oraz dwóch w Krakowie, przy ul. Sosnowieckiej (3 auta) i Pilotów (4 auta). Ponadto z usług wynajmu aut dostawczych na minuty mogą korzystać klienci sklepów w Poznaniu przy ul. Haliny Konopackiej (2 auta), w Katowicach przy ul. Roździeńskiego i Bielanach Wrocławskich przy ul. Czekoladowej (po 2 auta), a także w Gdańsku Osowa przy ul. Odyseusza (3 auta) oraz w Chorzowie przy ul. Sportowej (1 auto).

Na przykładzie pierwszych 3 sklepów, w których wraz z Traficarem wprowadziliśmy usługę carsharingową upewniliśmy się, że jest ona chętnie wykorzystywana przez naszych klientów. Bardzo dobrze wpisuje się również w założenia Castoramy związane z zapewnieniem jak największego wsparcia osobom chcącym ulepszyć swój dom lub ogród. Naszym celem jest przełamywanie barier, jakie mogą stanąć na przeszkodzie do stworzenia wymarzonego miejsca do mieszkania. Oferujemy więc szereg usług ułatwiających realizację projektów klientów i zdecydowaliśmy się na rozszerzenie współpracy z Traficarem na wszystkie miasta, w których działa nasz partner – mówi Sylwia Zych, Kierownik ds. Doświadczenia Klienta w Castorama Polska.

Jak działa wynajem samochodów dostawczych? Jest tak samo intuicyjny, jak w przypadku samochodów osobowych. Wystarczy aplikacja Traficar, dzięki której po zakończeniu zakupów możemy zarezerwować jeden z pojazdów, stojących na specjalnie wyznaczonych miejscach przy sklepie. Następnie, należy zeskanować zamieszczony na szybie kod QR, który otwiera pojazd, a kluczyki i komplet dokumentów czekają w schowku. Do wynajęcia pojazdu w ramach TrafiCargo wystarczy prawo jazdy kategorii B. Koszty przejazdu można sprawdzić na stronie www: www.traficar.pl/fees

Opłaty za korzystanie z TrafiCargo są takie same jak w przypadku Traficara – 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Usługa działa w modelu parkowania „z punktu A do punktu A”, a więc po wyładowaniu zakupów wypożyczony samochód należy odstawić na specjalnie oznakowane miejsce przed sklepem skąd został wynajęty. Miejsca wyznaczone do parkowania są widoczne w aplikacji.

Kolejne lokalizacje dla aut TrafiCargo przy sklepach sieci Castorama potwierdzają ogromną potrzebę rynku na takie usługi. To doskonała alternatywa dla transportu dużych zakupów bez zbędnych formalności i straty czasu. Polacy doceniają funkcjonalność, łatwość i wygodę korzystania z aut dostawczych, dlatego stale rozwijamy flotę. Nasza owocna współpraca jest potwierdzeniem na to, jak nasze usługi się uzupełniają z korzyścią dla samych Klientów. Jestem przekonany, że z czasem nasze auta dostawcze TrafiCargo pojawią się w nowych miastach Polski, a tym samym również na parkingach Castoramy w kolejnych lokalizacjach.– mówi Konrad Karpiński, Dyrektor Operacyjny w firmie Traficar.

Dostawcze auta na minuty TrafiCargo marki Renault Kangoo Van oferują przestronną przestrzeń bagażową o wymiarach: 190cm (długość), 120cm (szerokość) i 110cm (wysokość). Może ona zostać dodatkowo powiększona do 290 cm długości po złożeniu fotela pasażera.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda