mobile
REKLAMA

Borysiuk po raz trzeci w Lechii Gdańsk!

Ariel Borysiuk powraca do barw biało- zielonych. Po krótkiej przygodzie w lidze angielskiej, podpisał ponownie kontrakt z gdańskim klubem.

Aleksandra Żarkiewicz
TAGI
Borysiuk po raz trzeci w Lechii Gdańsk!

Polak rozwiązał kontrakt z Queens Park Rangers, a już kilka godzin później wylądował na lotnisku w Gdańsku. Po raz kolejny podpisał umowę z Lechią, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Dla pomocnika jest to kolejny, trzeci już powrót do gdańskiego klubu piłkarskiego. Barwy biało- zielonych reprezentował także w sezonach 2015/15 i 2015/16 (runda jesienna), a także w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Wystąpił wówczas w czternastu spotkaniach, zdobył bramkę i był ważnym punktem drużyny gdańskich lwów walczących o mistrzostwo Polski.

Jesienią Ariel Borysiuk nie zagrał ani jednego meczu ligowego w Chamionship. Wystąpił jedynie w dwóch meczach Pucharu Ligi Angielskiej. Zawodnikiem Queens Park Rangers był od lipca 2016 roku. Wcześniej grał również w Legii Warszawa, Wołdze Niżny Nowogród i 1.FC Kaiserslautern. Dwa lata temu latem był bohaterem głośnego transferu. Angielski klub zapłacił za niego Legii około dwóch milionów euro. Dziś wartość piłkarza według transfermarkt.de wynosi 1,5 miliona euro. Piłkarz rozpoczął treningi z drużyną 30 stycznia. Przed nami pierwszy mecz w tej rundzie. Już 10 lutego na Stadionie Energa, Lechia Gdańsk przyjmie Wisłę Kraków. Początek meczu o 20.30!

Fot. Jerzy Pinkas

Źródło fotografii: Gdańsk.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko