mobile

Anna Wyszkoni zagra na Koncercie dla Babci i Dziadka – odbierz wejściówkę

Już za kilka dni Babcie i Dziadkowie obchodzą swoje święto. Z tej okazji Miasto Gdańsk zaprasza wszystkie gdańskie Babcie i gdańskich Dziadków na specjalny koncert. Gwiazdą będzie Anna Wyszkoni.

Redakcja
Anna Wyszkoni zagra na Koncercie dla Babci i Dziadka – odbierz wejściówkę

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla babci i dziadka z okazji ich święta - sprezentuj im wejściówkę na wydarzenie muzyczne. Gdańsk już po raz trzynasty organizuje Koncert dla Babci i Dziadka.

W tym roku dla babć i dziadków wystąpi Anna Wyszkoni akustycznie. Piosenkarka wykona wiązankę utworów ze swojego 20. letniego dorobku artystycznego.

Koncert odbędzie się we wtorek, 21 stycznia, o godzinie 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wejściówki można odbierać w kasie Filharmonii w:

sobotę, 18 stycznia, w godzinach 11.00 – 17.00

poniedziałek, 20 stycznia, w godzinach 10.00 – 17.00
 

Jedna osoba może odebrać dwie wejściówki. Liczba miejsc ograniczona.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt - sukcesy odnosi od 23 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa". Pochodzący z niej singiel "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł Przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". Album uzyskał status platynowej płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i Pani" (2009) i "Życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich przeboje: „Czy ten pan i pani", „Z ciszą pośród czterech ścian", „Zapytaj mnie o to, kochany", „Biegnij przed siebie", „W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam".

Najnowszy utwór artystki "Księżyc nad Juratą" był jednym z przebojów ubiegłorocznego lata.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda