mobile
REKLAMA

Altana Smaków

Wiosenny spacer po Głównym Mieście to doskonała okazja do odwiedzin pewnej małej kameralnej kawiarnio-lodziarni, która mieści się przy ulicy Świętego Ducha 115/117 w Gdańsku. Wypróbuj najbardziej rozpoznawalnych deserów w „ALTANIE SMAKÓW”: mocno owocowych sorbetów i intensywnie orzechowych lodów mlecznych.

Redakcja
Altana Smaków

Mija rok od kiedy wszyscy mieszkańcy Trójmiasta oraz przyjezdni mogą kosztować najlepszych na mieście lodów rzemieślniczych w „ALTANIE SMAKÓW”.

Właścicielom lokalu od samego początku przyświecała idea stworzenia miejsca kameralnego nie tylko dla turystów, lecz także dla gdańszczan. To mała oaza w samym sercu miasta, gdzie każdy może zatrzymać się na pyszną kawę albo siedząc w promieniach słońca i w otoczeniu zieleni, podziwiać uroki gdańskiej architektury. To miejsce spotkań dla rodzin i grup znajomych, dobrze się tu czują i młodzi, i starzy. Wszyscy klienci, którzy pokochali to miejsce,  zwracają uwagę na swobodną domową atmosferę panującą w „ALTANIE SMAKÓW”.

Właściciele lokalu, pani Magda i pan Robert z wieloma klientami znają się z imienia. Z każdym chętnie nawiązują rozmowę – dla nich każde spotkanie to wyjątkowa okazja, by miło spędzić czas.

W „ALTANIE SMAKÓW” na gości czekają niezwykłe doznania smakowe. Lody robione są na miejscu z naturalnych składników, a ciasta przygotowuje się według domowych przepisów. Pozostałe produkty, które są oferowane klientom, pochodzą z małych rodzinnych manufaktur gdzie szczególną wagę przywiązuje się do tradycyjnych metod i receptur.

Jak zapewniają gospodarze, w „ALTANIE SMAKÓW” każdy z odwiedzających kawiarnię będzie tu powitany z wielką serdecznością. „ALTANA SMAKÓW” to miejsce spotkań wszystkich wielbicieli słodkości, którzy pragną zrelaksować się przy filiżance dobrej kawy i wypróbować doskonałych lodów.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko