mobile

A może tenis?

Kiedy zaczyna się rok szkolny, warto pomyśleć o zajęciach dodatkowych dla naszych pociech. Pomyśleliście o tenisie? Tenis to sport, który szlifuje charakter, a poza tym należy do wybitnych dyscyplin, gdzie obowiązuje wyjątkowa etykieta sportowa i zasady fair play.

Katarzyna Kubicka
A może tenis?

Nabór do szkółki Gdańskiej Akademii Tenisowej już trwa – zajęcia mogą odbywać się indywidualnie bądź w grupach ustalanych na podstawie wieku i poziomu umiejętności. Klub posiada licencję Polskiego Związku Tenisowego, a treningi prowadzą trenerzy I klasy z licencją PZT. GAT organizuje szkolenia oraz turnieje dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziomie zawodniczym i rekreacyjnym. Na terenie znajdziecie 5 kortów ziemnych i 2 hale, w których można ćwiczyć przez cały rok, oraz nowoczesne zaplecze sanitarne.

Wasze dziecko nie tylko będzie miało świetną kondycję fizyczną i dużo energii, ale nauczy się też współpracy, dzielnego znoszenia porażek, odnoszenia zwycięstw, a na korcie i podczas wyjazdów klubowych zawiąże wiele przyjaźni. Gdańska Akademia Tenisowa zaprasza do szkółki tenisowej!

Gdańska Akademia Tenisowa
ul. Kazimierza Górskiego 1
80-336 Gdańsk
tel. 601 780 890
www.gattenis.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda