mobile
REKLAMA

22 Wielki Przejazd Rowerowy

Jesteście gotowi na rowerowe (oraz rolkowe i longboardowe) szaleństwo??? Jeśli tak, to zapraszamy!!!

Informacja prasowa
TAGI
22 Wielki Przejazd Rowerowy

Wielki Przejazd Rowerowy w tym roku obchodzi okrągłe, 22 urodziny ;) Z tej przyczyny chcemy (jak co roku) pobić rekord frekwencji! Czy tak się stanie, zależy także od ciebie - zabierz znajomych, namów rodzinę, kumpli - razem stwórzmy największy w Polsce peleton rowerowy!!! My zajmiemy się resztą: w niedzielę 10 czerwca czekać będzie na ciebie ok. 120 km zabezpieczonych tras dla kilku peletonów - do wyboru. Poza tym wszystko wskazuje na to, że szykuje się rekordowa ilość nagród w naszych konkursach!!! Jak zawsze towarzyszyć nam będzie ogromna moc muzyki z niezależnych systemów nagłośnienia mobilnego i stacjonarnego, a przede wszystkim to, co najważniejsze - wspólny przejazd najgłówniejszymi ulicami NASZEJ METROPOLII!!!. Na mecie czekać zaś będzie wielki piknik z masą jadła i napitku dla ciała oraz licznymi atrakcjami dla ducha ;) Chcesz stać się bohaterem 22 WPR? - pamiętaj o przebraniu siebie i swojego rumaka - już szykujemy nagrody dla najoryginalniejszych przebierańców. Pytasz o pogodę? - jak co roku na WPR - pogoda będzie znakomita! (bo na rower każda pogoda jest dobra!)

Do udziału w 22 WPR zapraszamy wszystkich rowerzystów, rolkarzy, longboardzistów, wrotkarzy, osoby na wózkach oraz wszelakich pojazdach napędzanych siłą mięśni (z ew. elektrycznym wspomaganiem). Jak zawsze - wstęp i udział w WPR jest BEZPŁATNY!!!

Pełny program 22 WPR (zasady uczestnictwa, trasy, mapa, godziny zbiórek i startów, opisy wydarzeń) około połowy maja podamy na stronie www.wpr2018.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko