mobile
REKLAMA

20-latek odpowie za włamania i kradzieże

Kryminalni z komendy miejskiej zatrzymali 20-letniego mieszkańca Gdańska podejrzanego o włamania do altan, samochodu i co najmniej piętnastu piwnic. Sprawca z wnętrz kradł wartościowe przedmioty, w tym m.in. elektronarzędzia i rowery. Śledczy przedstawili mu łącznie dwadzieścia zarzutów. Za kradzież z włamaniem grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Redakcja / fot. www.pixabay.com
TAGI
20-latek odpowie za włamania i kradzieże

Kryminalni z komendy miejskiej pracując nad wyjaśnieniem spraw dotyczących włamań do piwnic i pojazdów na terenie Gdańska zatrzymali w minionym tygodniu 20-latka. Jak ustalili policjanci, młody gdańszczanin podejrzany jest o włamania do samochodu, altan i co najmniej piętnastu piwnic oraz usiłowanie włamań do kolejnych piwnic. Zdarzenia miały miejsce w ostatnich latach. Sprawca z wnętrza kradł wartościowe rzeczy, w tym m.in. elektronarzędzia, rowery i sprzęt narciarski. Pracujący nad sprawą śledczy z komisariatu I ustalili także, że ten sam 20-latek odpowiada również za kradzież roweru i drabiny o wartości 1000 zł.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci z komisariatu I przedstawili sprawcy łącznie dwadzieściazarzutów. 20-latek przyznał się do wszystkich stawianych zarzutów i złożył wyjaśnienia.

Za usiłowanie i kradzież z włamaniem grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności, a za przestępstwo kradzieży - do pięciu 5 lat więzienia.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko